למה כדאי להשקיע בווידאו לשיווק העסק שלך?

בעולם השיווק הדיגיטלי, התוכן הוא המלך. את זה רובנו כבר יודעים. מה שאולי עוד לא ידעת, הוא שהווידאו הופך היום להיות מלך המלכים. 87% מהעסקים היום כבר פונים למומחי הפקת סרטוני תדמית ומיישמים את הכוח של הווידאו. כשמשתמשים בו נכון, וידאו יכול לשמש ככלי עוצמתי להעביר מסר בקלות ובאופן נגיש לקהלים גדולים. אז למה הפקת סרטון תדמית היא המשימה הבאה שלך? תותחי השיווק של Kwix מסבירים. 

 

כלי אופטימלי לספק מידע על המוצרים שלך

לפני שמפיקים סרטון תדמית לעסק, שווה ליצור כמה סרטוני מוצר בעלות מינימלית ולראות במו עיניך את הפוטנציאל שגלום בכלי הזה. 94% מהמשווקים בווידאו טוענים שסרטוני מוצר עזרו למשתמשים ללמוד על יתרונות המוצר ואופן השימוש בו. ווידאו מאפשר לרוכש הפוטנציאלי ליהנות מחוויית הרכישה הקרובה ביותר לחנות הפיזית, לראות את המוצר ממגוון זוויות ולראות בדיוק איך הוא עובד. 

 

סרטוני תדמית לעסקים מציעים החזר השקעה גבוה 

במחקר שיווקי, נמצא כי 83% מהמשווקים בווידאו דיווחו על החזר השקעה גבוה מאי פעם. הפקת סרטונים עובדת, והיא מאפשרת ליהנות מתוצאות חסכוניות במיוחד. גם אם הפקת סרט תדמית ארוך ומורכב עשויה להיות יקרה מאוד, יש לא מעט סרטוני תדמית לעסקים פשוטים וקצרים יותר שיהיו אופטימליים לרשתות החברתיות ויוכלו להניב לך תוצאות ברמה גבוהה. 

 

הפקת סרטון תדמית משאירה אותך עם תוכן רב שימושי

היתרון הבולט ביותר בהפקת סרטון תדמית לעסק, הוא שהתוצר שיישאר לך ביד יוכל לשמש אותך לאורך שנים ומתאים לכל פלטפורמה. ניתן להעלות אותו לערוץ ה-YouTube שלך, לשווק אתו ברשתות החברתיות, לשים על הבאנר באתר שלך ואפילו להעלות כפרסומת בטלוויזיה.

היום זה ברור – הווידאו הוא העתיד. כדי ללמוד על כל הצעדים בדרך להפקת סרטוני תדמית לעסקים, Kwix מזמינה אותך להשאיר פרטים ולהגיע לפגישת היכרות.

טיפים מקצועיים

מאמרים נוספים

דברו איתנו!

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix דיגיטל מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.