T

H

G

I

R

Y

P

O

C

המילה היא הנשק היעיל ביותר שלך

אין ספק. מיתוג טוב מתחיל בעיצוב שמושך את העין.

אבל בלי התוכן המדויק שיפנה אל הרגש ויניע את הקהלים שלך לפעולה, יישארו לך ביד רק תמונות יפות. 

העיצוב משך את הלקוח שלך לאתר? מעולה!

עכשיו, 

כדי להבטיח שהוא יישאר במשפך השיווקי, הגיע הזמן לגייס קופירייטרים מוכשרים.

Kwix מזמינה אותך להכיר את אמני המילים שלה. עם שפה חדה וברורה, הומור שנון והתאמה מדויקת לשפה שהקהלים שלך מדברים, המסר השיווקי שלך מגיע ישר לעיניים הנכונות ומנתב את הגולשים שלך בדיוק למקום הנכון.

במשך השנים, צברנו ידע אדיר בתחום.

כותבי התוכן שלנו מכירים את הקהלים שלך לעומק ומבינים מה מעניין אותם, עם אילו בעיות הם מתמודדים ומה העולם המושגים שמעסיק אותם בדיגיטל. את כל הידע הזה אנחנו מיישמים בכל חודש ומעדכנים את האתר שלך בתוכן מרתק ואיכותי שיקדם את הביטויים שלך בגוגל ויעזור לך למכור יותר טוב מאי פעם.

קידום בטבולה ואאוטבריין

כמה פעמים קראת כתבה וקיבלת המלצות על כתבות שעוסקות בדיוק בנושא שמעסיק אותך עכשיו? אז לא, האינטרנט עדיין לא יודע לקרוא מחשבות – אבל הקופירייטרים שלנו דווקא כן. עם טאבולה ואאוטבריין נוכל לאפיין קהלים בצורה מדויקת ולהבטיח שהתוכן שלך יגיע למשתמשים האידיאליים. כשהתוכן באתר שלך מככב בפלטפורמות החמות ביותר בעברית, האתר שלך מקבל יוקרה מקצועית ונחשף לטראפיק אדיר. רוצה למשוך גולשים לאתר שלך מוואלה, מאקו, או Ynet? נשמח לעזור לך לבנות קמפיין מנצח עם כתיבה איכותית ומדויקת.

בונים את התדמית של המותג שלך בדיגיטל

אנחנו חיים ונושמים את עולם היח"צ הדיגיטלי ומיישמים את הכלים המתקדמים ביותר שיבנו את התדמית הייחודית שלך ברשתות החברתיות. יחד נעזור לך ליצור קהילה חיה סביב המותג שלך ולייצר תכנים שירגשו, יעוררו דיון וישמרו את התדמית שלך רלוונטית, לא משנה מה רץ היום בפיד. 

כתיבת תוכן לא נגמרת בטקסט

יש כאלו שאומרים שהטקסט מת ושהיום הדרך היחיד לקדם היא בעזרת סרטונים. אנחנו מאמינים שהמילה הכתובה עוד חיה ונושמת. למרות העובדה הזו – גם בווידאו הקופירייטרים המוכשרים שלנו איתך. אנשי מקצוע המתמחים בשיווק בווידאו יעזרו לך לכתוב תסריט, לנסח טקסט איכותי שילווה את הסרטון ואפילו להקליט קריינות שתיתן טאץ' מקצועי לכל סרטון.

הרוח מאחורי הפיד שלך

כותבי תוכן מנוסים ילמדו את המותג שלך מכל הכיוונים ויכתבו פוסטים קלילים ומעניינים לדפים העסקיים שלך. מטיפים שימושיים ועד מסרים שיווקיים שקולעים בול למטרה, כותבי התוכן שלנו כאן כדי לבנות לך פיד מנצח שמייצר מסה של עוקבים.

מילה שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, מילה שלנו!

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.