10 טיפים לבחירת חברת פרסום

אחת הבחירות הגורליות ביותר שהעסק שלך יצטרך לעשות הוא לגייס חברת פרסום טובה שתוביל את המותג שלך להצלחה בשוק. איך נדע שהגענו ליעד הנכון? אלו 10 טיפים שיסייעו לך לבחור את החברה האידיאלית.

 

1. תוצאות – לא הבטחות

לפזר הצהרות כולנו יודעים, אבל רק חברת פרסום טובה ואמינה תוכל להציג בפניך תוצאות בשטח. מומלץ להתרחק מחברות שמתחייבות לתוצאות לפני שאפילו נבנתה אסטרטגיה ראשונית.

 

2. תיק עבודות

זה הזמן לבחון את הצלחות העבר של החברה כמו קמפיינים מנצחים לפרסום ברשתות חברתיות, או מיתוג שכבש את השוק.

 

3. ביקורות ברשת

חברה מקצועית עם רקורד הצלחות עקבי תשאיר אחריה שורה של ביקורות חיוביות. מומלץ ליצור קשר עם לקוחות העבר ולשמוע מהם על החוויה שעברו עם החברה.

 

4. עלויות

חשוב שנערוך סקר שוק ונמצא חברה שמציעה לנו שירותים בעלות סבירה. עם זאת, לא כדאי לתת למחיר להנחות אותנו. עלויות זולות יכולות להעיד לא פעם גם על חוסר מקצועיות.

 

5. כיצד מתנהלת התקשורת?

חשוב שנבחן כבר בהתקשרות הראשונית כיצד מתנהל שיתוף הפעולה עם החברה. חברת פרסום טובה תתקשר בצורה פתוחה, זמינה וידידותית. אלו הסימנים הראשוניים שלך כדי לוודא שהתהליך ייעשה בשקיפות ובחשיבה משותפת.

 

6. ניסיון

חשוב שנוודא שלחברה שנבחר יש ניסיון נרחב בשירותים שאנחנו מחפשים. פרסום ברשתות חברתיות, למשל, דורש היכרות מעמיקה מאוד עם הכלי הזה כדי להפיק ממנו את המרב. חשוב שנעלה את השאלות האלו כבר בשיחה הראשונית.

 

7. התמקדות בנקודת המבט של הלקוח

חברת פרסום מקצועית תמיד תציב את המאפיינים הייחודיים והערכים שלך בלב האסטרטגיה השיווקית. כדאי לוודא כבר בתחילת הדרך שהיא אכן קשובה לנו.

 

8. כלי העבודה שלהם

באילו סביבות בונה החברה אתרים? באילו כלי אנליטיקה הם משתמשים? אילו שירותי גרפיקה נוכל לקבל מהם? התהליך שלך תלוי במידה רבה בתשובה לשאלות הללו.

 

9. הגודל לא קובע

עולם השיווק כבר מזמן לא שייך רק לענקיות הפרסום. לפעמים דווקא סוכנות בוטיק קטנה תוכל לתת לך את היחס האישי והטאץ' הייחודי שחיפשת.

 

10. הכול מתחיל במקצועיות

איכות השירות תלויה בראש ובראשונה בהכשרה המקצועית של הצוות שלך. מומלץ לבחון כיצד הצוות רכש את הכישורים שלו, היכן ובאילו כלים הם מתמחים.

טיפים מקצועיים

מאמרים נוספים

דברו איתנו!

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix דיגיטל מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.