עיצוב מודעות לפייסבוק

המרדף אחרי יחס ההמרה המושלם, זה אחד התחומים העיקריים שמטרידים אותנו במהלך קמפיין ממומן בפייסבוק. לפעמים המרדף הזה יכול להיות ממש מתסכל. ברור לך שהמוצר עובד, הקופי שלך מדויק וקולע, אבל המודעות פשוט לא עובדות כמו שתכננת. אז מה בעצם השתבש? זה הרגע שבו חשוב שנקבל עובדה חשובה על עולם הדיגיטל – אנשים אוכלים עם העיניים. עיצוב פוסטים לפייסבוק דורש תשומת לב, חשיבה מעמיקה ויד מקצועית כדי לספק למשתמשים של חוויה אסתטית. אם נשקיע בעיצוב גרפי לפייסבוק שלנו, נרוויח פעמיים. בפעם הראשונה כשהפרסומת למשוך את העין ובפעם השנייה כשנוכל להשתמש בכוח של המדיום הוויזואלי כדי להעביר מסרים במהירות וביעילות ללקוח.

 

עיצוב תמונה מעוצבת לפייסבוק

כשעומד לרשותך גרפיקאי לעיצוב פוסטים, כל תוכן שעולה לדף שלך מתוכנן בקפידה ומכיל תמונות שנערכו במיוחד עבור המודעות שלך. זה סוג הדברים שגורם לתוכן שלך להתבלט. זו הזדמנות חשובה לשלב אינפוגרפיקות, מידע שימושי ואלמנטים של מיתוג כדי לאפשר ללקוחות שלך ללמוד עליך כמה שיותר במבט אחד. 

 

גרפיקאי לעיצוב פוסטים יבנה עבורך שפה אסתטית אחידה

אחד היתרונות העיקריים בשירותי עיצוב פוסטים לפייסבוק הוא שעמוד לרשותך מומחה שישמור על עקביות בין המיתוג שלך ובין כלל התמונות שעולות בפוסטים שלך. עם כל עיצוב תמונה מעוצבת לפייסבוק, תישמר סכמת הצבעים שלך והאלמנטים שמלווים את המותג שלך.

 

כמה יעלו לי שירותי גרפיקה לפרסומות בפייסבוק?

עלויות השירות משתנות במידה ניכרת על פי הצרכים והאסטרטגיה השיווקית שלך. מחיר לעיצוב פוסט בודד תלוי באלמנטים שנזדקק להם, במורכבות המשימה וכמובן – בכמות הפוסטים שנזדקק להם. לרוב, גרפיקאי לעיצוב פוסטים יציע לך מחיר אטרקטיבי יותר על ליווי שוטף והכנת חבילה חודשית. 

בסופו של יום, עיצוב נכון של דף הפייסבוק שלך ישלים את התוכן שלך. זה האלמנט שגורם לצרכנים לעצור לרגע את הגלילה האינסופית ולשאול את עצמם "מה יש לנו פה?". 

 

טיפים מקצועיים

מאמרים נוספים

דברו איתנו!

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix דיגיטל מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.