מה זה מיתוג עסקי?

בכל אסטרטגיה עסקית, אחת השאלות החשובות ביותר שינחו אותנו היא מה הבשורה שאנחנו מביאים לקהל הצרכנים. נקודות הייחוד של העסק, חידושים בתחום העיסוק והערכים שעומדים בבסיס החזון שמנחה את הפעילות שלך, הם אלו שבסופו של דבר יגרמו לקהלי היעד שלך לבחור בך על פני כל האפשרויות שזמינות להם בשוק. מיתוג עסקי הוא למעשה התהליך בו אנו מציבים את עמודי היסוד הללו של תדמית העסק בקדמת הבמה. מעיצוב לוגו לעסק ועד לבניית כלל הנוכחות הוויזואלית שלו ברשת ומחוצה לה, נדרשים שלל שירותי גרפיקה לעסק בתחילת דרכו. בסופו של יום, עסק ממותג בתבונה, הוא עסק שנשאר בתודעה ומוביל את התעשייה. 

 

מה חשוב לדעת לקראת תהליך מיתוג עסקי?

חשוב שנזכור – מיתוג עסקי הוא הצעד שהופך הופך קהל אדיש ומוצף בתכנים שיווקיים ללקוחות נאמנים שמפיצים את המותג שלך. כדי לבנות עסק ממותג כהלכה, אלו כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון.

  • הלוגו הוא הלב – עיצוב לוגו חדש הוא היסוד של כל תהליך מיתוג לעסק. כשזה מגיע לשירותי עיצוב גרפי לעסק, אין ספק שעיצוב לוגו הוא אחד מהשירותים המבוקשים. חשוב לבחור בלוגו שיאפיין את התדמית שחשוב לך לשדר. עיצוב האותיות, סכמת הצבעים והאלמנטים שישולבו בו יכולים לשדר אמינות, מקצועיות, קלילות, אווירה צעירה – הכול תלוי רק במאפיינים שברצונך להציב במרכז.
  • הצבת יעדים – חשוב שנכין הצהרה קטנה שתגדיר את כלל יעדי הארגון שלך. ממנה ניתן יהיה לבנות את "תנ"ך המותג" שלך שינחה כל קבלת החלטות במסגרת עיצוב גרפי לעסק שלך.
  • נוכחות דיגיטלית – עיצוב אתרים ודפי רשתות חברתיות בשפה ויזואלית משותפת ללוגו ולנייר המכתבים שלך ישמור על עקביות ויאפשר ללקוחות לזהות את התדמית שלך עם הנוכחות הדיגיטלית שלך.

 

אז כמה עולה למתג עסק?

מחיר תהליכי מיתוג עסקי משתנה באופן ניכר מארגון לארגון. בין אם נבחר בעיצוב לוגו חדש בלבד או אם נדרש לנו מערך גרפיקה לעסק בכל הפלטפורמות הדיגיטליות, הכול תלוי בצרכים וההעדפות שלנו. אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם מומחי המיתוג של Kwix ולתאם שיחת אפיון שתעזור לך להתחיל.

טיפים מקצועיים

מאמרים נוספים

  • kwix blog

דברו איתנו!

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix דיגיטל מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.