ניהול קמפיינים ברשתות

זהירות! השימוש ב-Kwix יכול לגרום לשגעון.

קמפיינים מדויקים שמביאים תוצאות תוך 48 שעות!

קמפיין ממומן בפייסבוק, כל אחד יכול לעשות. אבל כדי לבנות מודעות שיעשו את העבודה, צריך ידע ומומחיות. הרשתות החברתיות טסות במהירות האור. אנחנו גוללים את המסך ועוברים מפוסט לסרטון, מסרטון לתמונה, עושים לייק, מעלים סטורי – בתוך כל הבלגן הזה, קשה להתבלט. הצוות המנצח של Kwix יבנה לך קמפיין ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם שיראה תוצאות כבר ב-48 השעות הראשונות ויהפוך משתמשים מזדמנים ללקוחות קבועים.

אסטרטגיה מקיפה בכל החזיתות.

מתזמון פוסטים בדף הפייסבוק העסקי שלך ועד לבניית הקמפיין המושלם, צוות Kwix זמין לך תמיד. יחד, נבנה אסטרטגיה רחבת היקף וארוכת טווח שתמצה את המיטב מהנוכחות שלך ברשתות החברתיות. הכול מתחיל באפיון מדויק של הצרכים ונקודות הייחוד שלך וזיהוי היעדים שהכי חשובים לך. אחרי שנמפה את כל הנקודות המשמעותיות ביותר ליעדי השיווק שלך, כל מה שיישאר זה רק לחבר את הנקודות ולהשתמש בידע ובכלים שלנו כדי לממש אותן.

למה דווקא אנחנו?

כי אנחנו מביאים איתנו גישה מרעננת לשוק מוצף.

סביר להניח שכבר קיבלת המון הבטחות על אסטרטגיה שיווקית מושלמת לפייסבוק. חשוב שנזכור, העבודה בפייסבוק ובאינסטגרם היא עבודה עם קהל שחוק שאיבד סבלנות להצעות שיווקיות. אנחנו מאמינים שכדי להגיע ללב של העוקבים שלך, צריך הרבה יותר מתכנים שיווקיים – אנחנו כאן כדי לעזור לך לבנות קהילה שחיה את המותג שלך. עם חשיבה יצירתית ושנים של ניסיון, נהפוך את הרשת לבית החדש שלך.

מודעות שיבליטו את המותג שבך!

פייסבוק ואינסטגרם הפכו למקום שבו הכול קורה היום. עם מספר המשתמשים שלא מפסיק לעלות וכל ההזדמנויות לקידום ושיווק, יש למותג שלך את כל מה שצריך כדי להגיע לקהלים חדשים ולתפוצה חסרת תקדים.

ככה אנחנו עושים את זה

מהיום הראשון, אנחנו לומדים את כל המאפיינים שהופכים את העסק שלך לייחודי והופכים אותו ללב של המותג שלך. יחד, אנחנו בונים שפה שתלווה את כל התכנים שלך ושהעוקבים שלך ילמדו כבר להכיר ולצפות לה. אם יש משהו שלמדנו משנים של עבודה ברשתות החברתיות – זה להשאיר תמיד את הרגל על הגז. אנחנו נושמים את השיח ברשתות החברתיות כדי לבנות תמיד את התוכן הרלוונטי ביותר, לרכב על הגל הנכון ולהמשיך להציב את המותג שלך במרכז.

למצות את המיטב מהקמפיינים שלך

בניית קמפיין נכון היא אמנות. לא משנה מה היקפי התקציב שלך, אנחנו נעזור לך לקבל מקסימות תועלת במינימום הוצאות. עם מחקר קהלים ממוקד וקמפיין מדויק שנבנה עם פינצטה, נדאג שכל שקל ילך לקידום המטרות שלך.

צועקים אותך בכל הרשתות

פייסבוק ואינסטגרם הם הרבה יותר מפלטפורמות – הם שפה בפני עצמה. הקהלים שלך רוצים לנהל תקשורת דו צדדית עם המותגים שהם עוקבים אחריהם ומצפים ממך לנגישות. כדי להגיע אליהם, נצטרך לתת להם משהו קטן מעצמנו ולספק הצצה לעולם הפנימי שלנו. אנחנו כאן כדי לעזור לך לעשות את זה בצורה המדויקת ביותר ולתת לעוקבים שלך הרגשה שיש להם חבר חדש שמדבר את השפה שלהם ותמיד זמין להם. 

התענוג הגדול ביותר בחיים

הוא לעשות מה שאנשים אומרים שלא תוכל לעשות

פייסבוק ואינסטגרם הם הרבה יותר מפלטפורמות – הם שפה בפני עצמה. הקהלים שלך רוצים לנהל תקשורת דו צדדית עם המותגים שהם עוקבים 

להעיף את העסק קדימה !

צוות של Kwix מחכה לך וישמח ללמוד את המותג שלך לעומק. כל מה שנשאר לעשות הוא רק להשאיר פרטים כאן ולהתחיל להקים נוכחות דיגיטלית שתכניס את העסק שלך למאה ה-21. 

חוייה דיגיטלית בלתי נשכחת עבור המותג שלך.

רוצה להוביל בתחרות ולבנות נוכחות שתשאיר אבק למתחרים שלך? צוות Kwix מזמין אותך לתהליך שיהפוך את העסק שלך לטרנד החם הבא. עם הכלים הכי מתקדמים בשוק, כישרון שהשתכלל במשך שנים ותוכן ברמה הכי גבוהה שיש, ניקח את המותג שלך לשלב הבא.